Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Ширина: 750mm
Глибина: 750mm
Висота: 730mm
Сталева профільна труба: 50x50mm
Сталева пластина: 2mm
Діаметр отворів під гвинти: Ø5mm
Порошкове фарбування
Войлочні підкладки
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 730 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Квадратна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
- Ціна: 3 750 ₴










