
Опора до столу з металу 600×110mm, H=730mm (профільна труба: 60x20mm)
- Готово до відправки
- Код: 31182
750 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1ШТ
Параметри:
Ширина: 600mm
Глибина: 110mm
Висота: 730mm
Сталева профільна труба: 60x20mm
Діаметр отворів під гвинти: Ø5mm
Порошкове фарбування
Пластикові заглушки
Доставка:
Доставка здійснюється протягом 7-ми робочих днів після передоплати.
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 730 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
- Ціна: 750 ₴









