Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметры:
Довжина: 600mm
Ширина: 70mm
Висота: 730mm
Труба: 70x11mm
Порошкове фарбування:
Доставка:
У разі отримання товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність паковання. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевезення і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності паковання або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії за механічними пошкодженнями та некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 730 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 850 ₴









