Новинка

Каркас із нержавіючої сталі для журнального столу 400×300mm, H=700mm
- В наявності
- Код: 33110
4 100 ₴
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Розміри: 400х3400mm
Висота: 700mm
Труба нержавіюча полірована: 20x20mm
Розмір під стільницю:360х260
Каркас приліжкового столика з полірованої нержавійки - це стильне і сучасне рішення для будь-якої спальні. Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі із дзеркальним поліруванням, він поєднує в собі міцність, довговічність і естетичний зовнішній вигляд. Полірована поверхня надає каркасу елегантного і витонченого вигляду, відбиваючи світло і створюючи відчуття простору і світла в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Хромований |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 700 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 100 ₴








