Новинка

Підстілля каркас для журнального столу з нержавіючої сталі 600х400mm, H=400mm
- В наявності
- Код: 33111
3 800 ₴
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ціна вказана за 1 шт.
- Параметри:
- Розміри: 600х400мм
- Висота: 400mm
- Труба нержавіюча полірована: 20x20mm
- Труба нержавіюча кругла діаметр:10мм
- Розмір під стільницю: 560х360мм
Каркас виконано з високоякісної полірованої нержавіючої сталі, що надає виробу міцності та стійкості до корозії. Полірована поверхня має дзеркальний блиск, створюючи ефект розкоші та світлових відображень, а також підкреслюючи сучасний стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Хром |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 3 800 ₴





