Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Діаметр стільниці: 600mm
Товщина стільниці 20мм
Покриття стільниці Олія віск
Висота 460мм
Труба: 40x20mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Стиль виконання | Лофт |
| Діаметр | 600 см |
| Висота | 440 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, меблевий щит |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 460 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 460 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 460 мм |
| Товщина стільниці | 20 мм |
- Ціна: 2 300 ₴









