Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
Довжина: 1200 мм
Ширина: 400 мм
Висота: 730 мм
Труба профільна: 60х60
Порошкове фарбування:
Товщина нижньої пластини: 6 мм
Товщина верхньої пластини: 4 мм
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника і відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забрано у перевізника, претензії по механічних пошкодженнях і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 730 мм |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Ножки |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 4 150 ₴






