Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Стільниця: ЛДСП Діаметр-500mm Товщина-16мм
Висота: 470mm
Труба: 20x20mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності пакування або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника і відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкове |
| Стиль виконання | Лофт |
| Діаметр | 500 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Вага столика | 5 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
- Ціна: 1 450 ₴











