
Комплект опор для столу з металу 600х100мм Висота 730мм
- Готово до відправки
- Код: 31183-2
1 300 ₴/пара
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
Ширина: 600 мм
Глибина: 100mm
Висота: 730mm
Сталева профільна труба: 50x20mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності пакування або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника і відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 1 300 ₴/пара








