Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Ширина: 500
Глибина: 250
Висота: 730
Труба: 30х10
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість транспортування: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності пакування або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника і відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар вилучено у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 850 ₴





