Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Висота: 730mm
Ширина: 100mm
Глибина: 600mm
Сталева профільна труба: 40x40mm
Сталева пластина: 100x4mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: - цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника та перевірте комплектність та цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень та некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 730 мм |
| Форма підстави | Квадратна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 810 ₴








