Топ продаж

Столик журнальний столещниця Вільха 20мм діаметр 450мм, H=470mm
- В наявності
- Код: 31023С
1 765 ₴
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
каркас металевий
Труба: 20x20mm
Порошкове фарбування
Стільниця: Вільха товшина 20мм діаметр 450мм
покриття: Олія віск
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність паковання. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності паковання або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії за механічними пошкодженнями та некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха світла |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 500 см |
| Колір | Вільха |
| Висота | 470 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 479 мм |
| Товщина стільниці | 20 мм |
- Ціна: 1 765 ₴








