Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметры:
Довжина: 600mm
Ширина: 90mm
Висота: 730mm
Труба: 40x40mm
Порошкове фарбування.
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності паковання або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та відразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії за механічними пошкодженнями та некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 730 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 1 250 ₴









