Топ

Комплект опор регульованих для столу з металу 600×100mm, H=730mm (профільна труба: 80x40mm)
- Готово до відправки
- Код: 31029
2 400 ₴/пара
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри:
Ширина: 600mm
Глибина: 100mm
Висота: 730-750mm
Сталева профільна труба: 80x40mm
Сталева пластина: 4mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 730 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 2 400 ₴/пара









