Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Діаметр: 500mm
Висота: 450mm
Сталева профільна труба: 20x20mm
Діаметр отворів під гвинти: Ø5mm
Порошкове фарбування
Войлочні підкладки
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Діаметр | 500 мм |
| Висота | 450 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 940 ₴










