Новинка

Підстілля каркас для столу з нержавіючої сталі 400х300, H=700mm
- В наявності
- Код: 33112
4 500 ₴
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Розміри: 400х300mm
Висота: 700mm
труба нержавіюча полірована: 20х20mm
розмір під стільницю:360х260мм
Сучасний дизайн із гладкою поверхнею та мінімалістичними лініями підходить для різних стилів інтер'єру, від класичного до сучасного.
Основні переваги:
Довговічність і надійність - нержавіюча сталь стійка до пошкоджень і не схильна до корозії.
Сучасний стиль - ідеально вписується в будь-який інтер'єр завдяки чистим лініям і елегантному вигляду.
Стійкість до зовнішніх впливів - не вимагає особливого догляду і легко очищається.
Екологічність - матеріал є безпечним для здоров'я та екологічно чистим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Хром |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 700 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 500 ₴









