Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:Діаметр: 500 мм
Висота: 500mm
Сталева пластина: 50x5mm
Сталева пластина: 2 мм
Порошкове фарбування
Повстяні наклейки
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна, Нерозбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 1 600 ₴





