Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметры:
Стільниця: Діаметр-600mm Товщина-20мм
Покриття: Олія віск
Высота: 470mm
Труба: 20x20mm
Порошковая покраска
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника та перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності пакування або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Вільха |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Діаметр | 600 см |
| Висота | 470 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | натуральне дерево, метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 470 мм |
| Вага столика | 8 кг |
| Товщина стільниці | 20 мм |
- Ціна: 1 750 ₴








