Топ продаж

Подстолье для журнального столу з металу 400×400mm, H=450mm
- Готово до відправки
- Код: 31023
900 ₴
+380 (66) 455-54-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт.
Параметри:
Довжина: 400mm
Ширина: 400mm
Висота: 450mm
Труба: 20x20mm
Порошкове фарбування
Доставка:
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару, необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатись з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelRoom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 900 ₴








